Lenovo UltraSlim ailesi az önce tanıtıldı

0
313 Okunma

Lenovo UltraSlim ailesinin oldukça fazla takip edilen 6 yeni üyesi IdeaPad 720, 520, 320 ve daha da inceyi, en inceyi vadeden S serisi cihazlar tanıtıldı. Bunların arasında IdeaPad 720S, 520S ve 320S modern tüketicinin beğenilerini birebir karşıladığı gibi onları mutlu etmeyi de çok iyi bir şekilde başarır bir hale geliyor. Bu şık tasarımlı modeller; stil, şekil ve işlevselliği bir potada eritmeyi amaçlıyor. İnsanlar Lenovo ürünlerini tercih ederken sürekli olarak fiyat ve performans uyumundan bahsediyorlar ki bu anlamda haklı olduklarını söyleyebiliriz.

LENOVO YENİ NESİL ÜRÜNLERİYLE HERKESİ ŞAŞIRTIYOR

320s, 1,9 kg hafifliğindeki yapısı ve 19,9 mm’lik şık ince tasarımı ile hem pazarda hemde rakipleri arasında dikkat çekiyor. 320s, kolayca taşınabiliyor. Gelişmiş grafiklerin keyfini çıkarmanızı sağlayacak özelliklere sahip 320s, Dolby Audio Harman hoparlörlerle de birlikte geliyor ve hem göze hem de kulağa hitap ediyor. Cihazlardan 14 inç versiyonu 12 saate kadar, 15 inç versiyonu ise 9 saate kadar pil ömrü sunuyor ki bu Türkiye’de dizüstü bilgisayar kullananlar için oldukça iyi bir orandır.

Şimdi sizlere aynı aileden oldukça performanslı bir üründen de bahsetmek istiyoruz. Ben bilgisayarımdan performans beklerim diyenler arasındaysanız, IdeaPad 520S size göre, 520s performans arayanların yeni gözdesi. 1,7 kg’lık yapısı ve sadece 19,33 mm inceliğindeki zahmetsizce taşınabilir tasarımı çok şık olan 520s, yeni eğik kenarlar ve birinci sınıf metal kaplama ile de bu şıklığı bir ileri boyuta taşıyor. 520S; mineral gri, şampanya altını, erik moru ve gül pembe renk seçenekleri ile geliyor. Performans keyfi de kısa kesmiyor, 520s 12 saatlik pil ömrü ile de dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz