17 Ağustos Cumartesi 2019

Minimal AirPix drone selfielerinizin baş kahramanı


Droneların tüm amacı gökten yer yüzünü kuş bakışı görüntülemek ve kayda almak olsa da bazı drone’ların kullanım amacı günümüzde git gide farklılaşıyor.

Minimal drone sayesinde artık selfie çubuklarını kullanmanıza gerek kalmayacak. Günümüzde selfie çekmek için binbir zahmetler içinde bulunsakta, ya da eskiden daha çok kullanılan selfie çubuklarını yanımızdan ayırmasakta artık çok fazla kullanmıyoruz onları.

Meyve toplayan otonom bahçe robotu

Artık bunun dışında kendimiz çekiyoruz ve toplu selfielerde bir kare içine sığdırmaya çalışıyoruz. Her ne kadar geniş açılı telefonlar ile selfielerde herkesi alabilsekte birçok telefonlar henüz geniş açılı değiller. Bu da bize oldukça zahmetli fotoğraf çekim sıralaması getiriyor.

AirPix önünde bulunan 12 megapiksel 4K kayıt alma performansı ile yeni selfie ustasınız olmaya aday. Üstelik yüzleri de tanıyor.

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok’un en ünlü 26 fenomeni!

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin ilk olarak Eylül 2016 yılında hayatımıza girdi. Kısa süre içerisinde büyük bir kitleye ulaşan sosyal …

Bir Cevap Yazın