9 Nisan Perşembe 2020

Redmi’den tek seferde iki telefonu şarj eden powerbank


Redmi powerbank

Sevilen Xiaomi’nin alt markası olan Redmi güçlü ve uygun çok fiyatlı powerbank modelini tanıttı. Bu güç ünitesinin en önemli özelliği ise aynı anda iki akıllı telefonu şarj etme imkanı sağlaması.

Akıllı telefonların artık şarjları gerçekten çabuk bitiyor ve eğer dışardaysanız ya da şarj aletinizi yanınıza almadıysanız powerbank gerçekten hayat kurtarıcı oluyor. Redmi’nin 8A Dual akıllı telefonu ile birlikte tanıtılan bu powerbank hem şık bir tasarımı içinde barındırıyor hem de 10W hızlı şarj desteğine sahip.

Redmi powerbank

Redmi powerbank özellikleri ve fiyatıyla şaşırtıyor

İki farklı versiyonu ile karşımıza çıkan bu powerbank, ilk versiyonunda 10.000 mAh’lik bir kapasitenin olduğunu ikincisinde ise 20.000 mAh’lik bir kapasitenin olduğunu belirtelim. Aynı anda iki farklı telefonu şarj etmeyi sağlayan ürün, MicroUSB ve USB-C portu bizi karşılıyor. İki modelin de birbirinden tek farkı güç kapasitelerinin farklı olması.

Redmi powerbank

Redmi’nin açıklamasına göre ise bu ürünlerden 10.000 mAh’lik kapasiteye sahip olan powerbank’in fiyatı 11 dolar civarında olacak. 20.000 mAh’lik olansa 21 dolarlık bir etikete sahip olacak gibi duruyor.

Redmi powerbank

Redmi Türkiye’de de sevilen bir markaya dönüşmeye başladı. Söz konusu powerbank henüz Türkiye’deki raflarda yerini almamış olsa da geleceği düşünülüyor.

Xiaomi Redmi Airdots inceleme

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Corona virüsü canlı yayınları

Netflix’ten yeni COVID-19 bilgilendirme yayınları

Dünyanın eve kapandığı şu günlerde büyük şirketler de sosyal medyanın gücünü daha kontrollü kullanmaya başlıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir