17 Nisan Cumartesi 2021

Samsung, Galaxy Buds Pro Adidas Originals’ı duyurdu


Dünyaca ünlü iki marka Samsung ve Adidas iş birliğine gitti. Şirket, Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık modelinin Adidas’a özel versiyonunu tanıttı.

Galaxy Buds Pro Adidas Originals

Galaxy Buds Pro Adidas Originals olarak isimlendirilen kablosuz kulaklık, klasik Galaxy Buds Pro ile aynı özelliklere sahip. Ancak şirket, yeni versiyon üzerinde iyileştirme yapıldığını söylüyor. Samsung, bu modelin bir taraftan da “çevre dostu” yönünün altını çiziyor. Tasarımı tamamen değişen kulaklıkta beyaz ve yeşil renk hakim. Ayrıca kulaklığın şarj kutusunun tasarımı da dikkat çekici özellikte.

Samsung bu modelin %20 oranında geri dönüştürülmüş malzemelerden üretildiği belirtti. Ayrıca şirket kulaklığı Güney Kore’de satın alanlara Adidas Stan Smith spor ayakkabısında geçerli bir kupon hediye ediyor. Son olarak Samsung Galaxy Buds Pro Adidas Originals, bir Galaxy telefonla eşleştirildiğinde özel bir Adidas temasını kullanıma sunacak. Bu tema kilit ekranı, uygulama simgeleri, arama ekranı ve mesaj uygulamasının tasarımını değiştirecek.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mikrodalga fırın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Mikrodalga fırınlar, özel olarak yapılmış sistemleri sayesinde içerisinde bulundurmuş olduğu su moleküllerinin sürekli titreşimde kalması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir