16 Eylül Pazartesi 2019

Galaxy Note 10 kulaklıklığının ilk özelliği belli oldu


Bilindiği gibi Samsung’un 7 Ağustosta Samsung Note 10 ‘u tanıtması bekleniyor. Tanıtım gününün gittikçe yaklaşması Samsung  ile ilgili yeni sürprizleri ortaya çıkarıyor. Edinilen bilgilere göre Samsung, 7 Ağustosta aktif gürültü engelleyici kulaklıkta tanıtacak. Samsung’un ses ürünlerine yabancı olmaması ve geçmişte çeşitli kulaklık tasarımları yapmış olması bu söylentileri doğrular nitelikte. Peki Samsung gerçekten gürültü engelleyici kulaklık tanıtacak mı ?

Samsung telefonlara özel montaj uygulaması Adobe Premiere Rush

Samsung gürültü  engelleyici kulaklık

Şimdilik edinilen bilgilere göre Samsung, gürültü engelleyici kulaklıklarını yeni Note 10’un yanında tanıtacak. Ön bilgi olarak kulaklıkların aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olması bekleniyor. Samsung gürültü engelleyici kulaklıkların kablosuz olup olmayacaklarına yönelik bir bilgi ise söz konusu değil. Ancak beklenti şuan piyasada olan kablosuz kulaklıklardan yana. Samsung’un Galaxy Buds kablosuz kulaklıklarla elde ettiği başarıyı gürültü engelleyiciyi kulaklıklarda da elde etmesi bekleniyor. Samsung konu ile ilgili resmi bir açıklama yapmamış olsa da Note 10 ‘un yanında tanıtılması beklenilen kulaklılarla ilgili detaylar merak konusu.

YAZAR: Hilal Kantaş

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

IKEA hoparlör

IKEA hoparlör aynı zamanda lamba gibi kullanılıyor!

IKEA akıllı ev sistemlerine geçiş yaptığından beri oldukça farklı ortaklıklar yapıyor. Bu ortaklığın sonucu olarak IKEA …

Bir Cevap Yazın