18 Nisan Pazar 2021

Samsung üç farklı katlanabilir telefon çıkarabilir


Samsung üç farklı katlanabilir telefon

Samsung’un yeni piyasaya sürdüğü Note 20 ailesi dikkat çeken performans göstermeye devam ediyor. Bunun yanında Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonlar üzerine daha da yoğunlaştığı ortaya çıktı. Samsung Galaxy Z Flip ile birlikte katlanabilir telefonlar noktasında başarısını ortaya koymuştu. Bunlara ek olarak Samsung üç farklı katlanabilir telefon çıkaracak deniyor.

Samsung üç farklı katlanabilir telefon ile karşımıza çıkabilir

Samsung uc farkli katlanabilir telefon

Söz konusu iddia ise bir Twitter hesabının yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Söylenene göre, Samsung’un katlanabilir bu yeni akıllı telefonlarından birisi hem içe hem dışa doğru katlanabilecek, bir diğeri ise katlanabilir olmasına rağmen uygun fiyatlı olacak.

Katlanabilir telefonlar her ne kadar dikkat çekse de hâlâ çok yüksek fiyatlara ulaştığı için az kişiye ulaşıyor. Bunun için Samsung’un bu yeni akıllı telefon modelleri merakla bekleniyor. Çok da takipçisi olmayan ve bu sebeple yapılan paylaşımın güvenirliği tartışılır olsa da hwangmh01 adlı Twitter hesabına göre, Samsung Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Fold Lite ve Galaxy Z Fold S olmak üç farklı telefon üzerinde çalışıyor.

Twitter hesabının iddiasına göre, Galaxy Z Fold 3, bir sonraki amiral gemisi olabilir ve bu oldukça ilginç.

Samsung Galaxy Buds Live için yeni renk seçeneği

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hafta sonu kısıtlamasında bitirebileceğiniz 5 dizi

Hafta sonu kısıtlamalarında yapabileceğimiz aktivitelerin başında film/dizi izlemek geliyor. Bu yazımızda sizler için hafta sonu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir