22 Kasım Pazar 2020

Şık akıllı bileklik Fitbit Charge 4 Türkiye’de satışa çıktı


Fitbit Charge 4 fiyati ve ozellikleri-01

Akıllı bileklik hem çok fazla özellik beklemeyenlerin hem de akıllı saatlere oranla daha uygun fiyatlı olması açısından kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Akıllı bileklikler noktasında lider isimlerden olan Fitbit yeni akıllı bileklik modeli Türkiye’de satışa çıktı. Şık akıllı bileklik Fitbit Charge 4 fiyatı ve özellikleri neler?

Akıllı bileklik Fitbit Charge 4 fiyatı ve özellikleri

Birçok kayış rengi ile kullanıcılarının karşısına çıkan Fitbit Charge 4, akıllı saatleri aratmayacak özellikleriyle dikkat çekiyor. Şık ve ince bir tasarım ile gelen akıllı bilekliğin 3 farklı kayış modeli bulunuyor.

Renkli bir ekrana sahip olmayan akıllı bileklik, dokunmatik bir ekran ile kullanıcılarıyla buluşuyor. Ekranın panelinde kullanılan malzemeden kaynaklı olarak güneş gibi yoğun ışıklı ortamlarda da kayıpsız bir ekran performansı yaşatıyor.

Fitbit Charge 4 fiyatı ve özellikleri

Akıllı saat, nabız ölçümünün ve uyku takibinin yapılabildiği akıllı bileklik, GPS özelliğine de sahip. Neredeyse yapılan her aktiviteyi algılayıp takiplerini yapan Fitbit Charge 4, oldukça da şık görünümüyle tercih sebebi olacak gibi duruyor. Akıllı bileklik elbette su geçirmeyen bir özelliğe de sahip, bu noktada su sporlarının da rahatlıkla yapılabileceği aktarılıyor.

Akıllı bilekliğin ekranından, bildirimleri ve müziklerini kontrol edebiliyorsunuz. GPS’i açmadığınız zaman 7 gün dayanan pili, GPS’li kullanımda 5 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Akıllı bilekliğin Türkiye’de 1.099 TL’lik bir fiyat etiketi bulunuyor.

Fitbit Charge 4 nihayet beklenen özelliğe kavuşuyor

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple M1 islemcili Mac-ler

Apple’ın yeni M1 işlemcili Mac’leri Türkiye’de

Yakın zaman önce bir etkinlik düzenleyen Apple orada yeni işlemcisi ve bu işlemci ile çalışan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir