Snapchat, beyaz çerçeveyi kaldırıyor!

0
254 Okunma

Son günlerde yaptığı yeniliklerle gündeme gelen Snapchat, bu sefer de kamera rulosundan seçilen fotoğrafların kenarlarındaki beyaz çerçeveyi kaldırdığını açıkladı.

Kurulduğu günden beri gerçek zamanlı paylaşım konseptini benimseyen bu sebeple de uygulamanın her açıldığında ekrana ilk gelen özelliğin kamera olduğunu bildirmişti. Bugüne kadar ise kamera rulomuzdan seçtiğimiz fotoğrafları Snapchat üzerinde paylaştığımızda beyaz çerçevelerle karşılaşıyorduk. Artık bu özellik tarihe karışacak.

Bundan böyle gelen yeni güncelleme ile birlikte kamera rulosundan paylaşılacak fotoğraflar, snapler ilk çekildikleri anda nasıl görünüyorsa yine aynı şekilde görünecek.

Snapchat hikayeleri uygulama dışında paylaşılabilecek

 Konuşmaları kaydetmek için yeni bir seçenek

Beyaz çerçevenin kaldırılmasını estetik olarak tercih ettiklerini söyleyen Snapchat yetkilileri, aynı zamanda yeni güncelleme ile birlikte kişilerin kaydetmek istedikleri konuşmaların üzerine basarak kaydetmek yerine ayrıca kopyala seçeneğiyle de kaydedebileceklerini açıkladılar. Gelen yeni özelliklerden biri de, arkadaşlarımızın paylaştıkları konumu Snap Map özelliği ile grup sohbetlerinde görüntüleyebileceğiz.

Şu an için iOS üzerinden yayınlanan güncelleme henüz Android kullanıcılarına sunulmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz