4 Mart Perşembe 2021

Sokağa çıkma yasaklarını online tiyatro ile değerlendirin


online tiyatro

Koronavirüs salgını nedeniyle hafta sonları tüm gün hafta içi 21:00 itibari ile sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Yasaklar sebebi ile sosyal aktivitelerimiz bir hayli değişti. Bu süreçte en güvenli ortam kendi çekirdek ailemiz ile birlikte evde yaptığımız etkinlikler ile sağlanabiliyor. Genellikle alışveriş denince aklımıza gelen Migros, farklı bir alanda hizmet vermeye başladı. Sokağa çıkma yasaklarınızı değerlendirebileceğiniz online tiyatro festivali başladı.

Migros online tiyatro festivali nedir?

online tiyatro

Koronavirüs salgını nedeniyle sinema, tiyatro gibi kapalı alanlarda yapılan etkinliklere mecburi ara verildi. Sinema severler için televizyon üzerinden bu keyfi yaşamak mümkün olsa da tiyatro severlerin böyle bir imkanı bulunmuyordu. Migros bu alanda bir yenilik yaparak online tiyatro festivalini başlattı. İçerisinde bir çok seçeneğin bulunduğu tiyatro biletlerini Migros’un sitesi üzerinden satın alabiliyorsunuz. Belli saatlerde ve tarihlerde ister tekli bilet ister toplu biletler ile ailecek tiyatro keyfi yaşayabiliyorsunuz. Online tiyatronuzu Migros web sitesi üzerinden izleyebiliyorsunuz.

Online eğitim sürecinde anne-babalara tavsiyelere

 

 

YAZAR: Ayşenur SANDIKÇI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En iyi 5 tansiyon aleti

Her evde bulunması gereken sağlık ekipmanlarından biri şüphesiz tansiyon aletidir. İnsanların her an ihtiyacı olabilen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir