17 Ağustos Çarşamba 2022

Spotify ücretleri arttı!


Spotify ücretleri yeni yıl itibari ile artışa geçecek. Bu habere ne kadar üzülsekte maalesef müzik ve dijital yayın pazarında artan rekabetten dolayı bu artışlar bekleniyordu. Bakalım bu kervana başka hangi platformlar katılacak?

Apple Music aboneliği hediye etme dönemi!

Peki çıkan fiyatlar Aile Bireysel ve Öğrenci toplulukları için ne rakamlara ulaşacak? Spotify aile planının 20.99 TL olan aylık ücreti, 26.99 TL‘ye çıkarıldı. Öğrenciler için 6.99 TL olan Premium üyelik ücreti 8.99 TL‘ye yükseliyor. Standart üyelik ücreti ise 13.99 TL’den 17.99 TL fiyatına yükseldi. Yıllık ücreti ise 215,85₺.

Spotify yeni faydalı bir özelliğe kavuşuyor

Spotify bu günlere gelene kadar oldukça emek verilen ve sevilen hala daha da ayakta kalmayı başaran güçlü bir platform. Şimdi yaptığı bu fiyat güncellemesi ile kullanıcı sayılarında azalma yaşanabilme ihtiyacı yüksek. Peki diğer platformlarda güncel fiyatlar nasıl onlara da bakalım….

spotify ile ilgili görsel sonucu

YouTube Music ayda 13,99₺ ile satışına devam ediyor ve fiyat güncellemesi yapmadı.

Apple Music öğrenci 6,99₺, bireysel 13,99₺, aile 20,99 şeklinde ve fiyat güncellemesi yapmadı.

Deezer ayda bireysel 9,99₺, aile 14,99₺ yıllık 99₺ ve fiyat güncellemesi yapmadı.

İlgili resim

Unutmadan Spotify bu fiyat güncellemelerini yeni yıl itibari ile uygulamaya alacağını bildirdi.

 

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Snapchat Plus

Snapchat Plus kullanıcı sayısısı ile kendine ispatladı!

Sosyal medya platformları arasında rekabette geriye düşen Snapchat, geçtiğimiz aylarda ücretli abonelik sistemini duyurmuştu. Farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.