Sweatcoin ile attığınız adımları paraya çevirin!

8
18.697 Okunma

Yeni yıla girerken herkes illaki yeni hedefleri de beraberinde getiriyor. Uygulayabilenimiz var, uygulayamayanımız var. Sweatcoin uygulaması ise, attığınız adımları paraya çevirin ve daha sağlıklı bir yıl geçirin diyor.

”Önümüzdeki yıl bol spor yapacağım ve formumu koruyacağım” gibi sözleri kendimize çok kez vermişizdir. Sweatcoin uygulaması ise her gün birkaç dakika daha fazla hareket etmenizi sağlamak için bir yol geliştirmiş. Hem Android hem IOS üzerinden telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama her gün attığınız adımları saydıktan sonra bu verileri ”Sweatcoin” adını verdikleri dijital para birimine çeviriyor.

Sweatcoin uygulamasıyla alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz

Peki bu dijital para birimi ne işimize yarıyor? Çevirilen bu para birimlerini Delta gibi bazı havayollarında ya da PayPal hediye kartı olarak kullanabiliyorsunuz veya Iphone X almak için..

Ücretsiz olarak indirilebilen uygulamanın sürekli arkaplanda çalışıyor olması gerekiyor ki hareketlerinizi ölçebilsin. Attığınız adımlar sadece siz dışarıdayken sayıldığı için evde monoton işlerinizi yaparkenki hareketleriniz etkilemeyecektir.

Her 1,000 adımda 1 Sweatcoin elde ettiğiniz uygulama ile 2 ay boyunca günde ortalama 10 bin adım attığınız takdirde size FitBit Flex (550 coins) sağlıyor.

Şu an için ülkemizde indirilemeyen uygulama konum değişikliği yapılarak indirilebilir durumdadır.Motivasyon açısından yararlı bir uygulama olabilecek Sweatcoin ile yeni yılı daha sağlıklı devam ettirebiliriz belki de 🙂

8 YORUMLAR

  1. Merhaba. Biriken sweatcoinlerle neler alabiliyoruz? Detaylı bilgi alabileceğim bir yer var mı? Birde ıphone x almak için ne kadar sweatcoine sahip olmamız gerekiyor?

  2. Ben de sexcoin cikartacagim. Yaptigin sex basina sana para verecegim. Tabii bunu kondom kullanmadan yapman gerek. Cunku genc nesil lazim. Dogan cocuklari da devlet yetistirme yurtlarinda yetistiririz sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz