12 Ağustos Çarşamba 2020

Twitter çok faydalı olacak yeni özelliğini sundu


Twitter paylaşım zamanlama

Twitter, paylaşım zamanlama özelliğini nihayet getiriyor. Bir süredir Facebook ve Instagram gibi platformlara gelen paylaşım zamanlama özelliği şimdi popüler sosyal medya uygulamasına geliyor. Twitter tweet zamanlama olayı sayesinde önceden hazırladığınız paylaşımları belirlediğiniz zamanlamada paylaşabileceksiniz.

Twitter paylaşım zamanlama

Twitter paylaşım zamanlama özelliği

Twitter üzerinden tweet paylaşmak için artık başka uygulamaları kullanmanıza gerek kalmayacak. Twitter tweet zamanlama özelliği ile birlikte belirlediğiniz tweet’ler tarayıcı uygulamasından zamanlanabiliyor. Twitter bu özelliği geçen yıldan bu yana deniyor olsa da bu mayıs ayının başlarında bazı kişilerin kullanımına sunmuştu. Şimdi ise söz konusu özelliğe herkes ulaşabiliyor.

Twitter paylaşım zamanlama özelliği nasıl kullanılıyor? Twitter’a girdiğinizde emoji düğmesinin yanında takvim simgesinin yer aldığını göreceksiniz. Eğer paylaşımınızı zamanlamak istiyorsanız, tweet atma düğmesine dokunmak yerine zamanlamaya dokunun, açılan panelde ise yayımlanma tarihi ve saatini seçebilirsiniz.

 

Twitter’da örgü ile küresel ısınma göndermesi

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 kırmızı

Samsung Galaxy Note 20 kırmızı rengiyle büyülüyor

İki gün önce Unpacked 2020 etkinliği ile dikkatleri üzerine çeken Samsung, etkinlik sonrası Note 20 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir