18 Nisan Pazar 2021

Twitter çok faydalı olacak yeni özelliğini sundu


Twitter paylaşım zamanlama

Twitter, paylaşım zamanlama özelliğini nihayet getiriyor. Bir süredir Facebook ve Instagram gibi platformlara gelen paylaşım zamanlama özelliği şimdi popüler sosyal medya uygulamasına geliyor. Twitter tweet zamanlama olayı sayesinde önceden hazırladığınız paylaşımları belirlediğiniz zamanlamada paylaşabileceksiniz.

Twitter paylaşım zamanlama

Twitter paylaşım zamanlama özelliği

Twitter üzerinden tweet paylaşmak için artık başka uygulamaları kullanmanıza gerek kalmayacak. Twitter tweet zamanlama özelliği ile birlikte belirlediğiniz tweet’ler tarayıcı uygulamasından zamanlanabiliyor. Twitter bu özelliği geçen yıldan bu yana deniyor olsa da bu mayıs ayının başlarında bazı kişilerin kullanımına sunmuştu. Şimdi ise söz konusu özelliğe herkes ulaşabiliyor.

Twitter paylaşım zamanlama özelliği nasıl kullanılıyor? Twitter’a girdiğinizde emoji düğmesinin yanında takvim simgesinin yer aldığını göreceksiniz. Eğer paylaşımınızı zamanlamak istiyorsanız, tweet atma düğmesine dokunmak yerine zamanlamaya dokunun, açılan panelde ise yayımlanma tarihi ve saatini seçebilirsiniz.

 

Twitter’da örgü ile küresel ısınma göndermesi

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

A101 22 Nisan aktüel kataloğu iRobot Roomba 606 Robot Süpürge

A101 22 Nisan aktüel kataloğu iRobot Roomba 606 Robot Süpürge

A101 aktüel kataloğunda bu hafta birbirinden avantajlı ürünler yer alıyor. Küçük ev aletlerinden yürüyüş bandına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir