17 Nisan Cumartesi 2021

Twitter Fleets’e emoji desteği geliyor


Twitter, Fleets’e emoji desteğini getiriyor. Uzun süredir üzerinde çalışıldığı Twitter Fleets Emoji sistemi, yakın zamanda çıkacak gibi görünüyor. İşte detaylar:

Twitter kendi emojisi Twemoji’yi duyurdu

Sam Haveson, yapmış olduğu paylaşımda Japonya’daki iOS kullanıcıları için Fleets’te sticker özelliğini yayınladıklarını duyurdu. Sticker ve özel Twemojis setiyle geldiği belirtilen yeni özellik, Sam Haveson’ın sözlerine göre, insanların hikâyelerinde daha fazla şey anlatmalarını sağlayacak. Ayrıca Sam, kullanıcılara hikayelerine kolaylıkla yeni gelen emojileri eklemek için arama seçeneği sunduğunu da açıkladı.

Şu an için sadece Japonya’da kullanılabilen bu özelliğin kullanımı bir hayli basit. Fleets paylaşırken ekranda yer alan gülen yüz simgesine bastıktan sonra karşınıza sticker alternatifleri çıkmakta. Ayrıca belli bir sticker arayışındaysanız arama bölümünü kullanarak dilediğiniz tarzda sticker bulabiliyorsunuz.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix çocuk profillerini yeniden tasarlıyor

Dünyada 150 milyondan fazla kullanıcısı olan ve en çok tercih edilen film ve dizi izleme platformu Netflix, çocukların platformu daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir