22 Temmuz Pazartesi 2019

Ünlü YouTuber’den ilginç koşu bandı


Ünlü YouTuber Colin Furze, sağlık ve fitness konusunda uzman olan Joe Wicks’i teste soktu. Bunun için Wicks’in evindeki merdivenleri dev bir koşu bandına çeviren Furze olan biteni ise kanalında yayınladı. 

32 yaşındaki Wicks’in koşu bandına tırmanmaya çalışırken zorlanması oldukça komik anlara sahne oldu. Wicks de bu koşu bandının pratik olmadığını ve kimsenin evde denememesi gerektiğini hatırlattı. 

Wicks koşu bandının harika iş çıkardığını ise kabul etti. Başta olayın anlamsız geldiğini söyleyen sporcu sonrasında sürekli bu bandı tırmanmak zorunda kalmanın fiziksel olarak oldukça faydalı olduğuna değindi. 

Ünlü YouTuber Colin Furze de icadının başarısından söz etti. Herkesin formda kalmak istediğini ancak evin bir köşesinde duran koşu bandıyla bunun yapılamayacağını iddia eden Ünlü YouTuber, “Koşu bandını kullanmak zorunda kalmak çok şeyi değiştiriyor” dedi.

Yedi milyon YouTube abonesi olan Colin, daha önce ev yapımı bir 360 derece dönebilen bir salıncak, bir jet bisikleti ve dev bir Star Wars AT-ACT yaparak herkesi şaşırtmıştı.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elon Musk Neuralink ile insan beyni üzerinde çalışacak

Beyninin hala çok büyük fikirler üretebileceğini ispatlayan Tesla, SpaceX ve Boring Company’den sorumlu adam, 16 …

1 yorum

  1. Başarılı bir çalışma. Hareketsiz geçen günlerimize ilaç gibi gelebilir. Keşke her evde olsa 🙂

Bir Cevap Yazın