8 Aralık Çarşamba 2021

Xbox Mini buzdolabının ön sipariş tarihi belli oldu


Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Microsoft kullanıcılarla buluşturmak için gerçek Xbox Mini buzdolabı yaratacağını daha önce duyurmuştu. Şirket bugün, uzun suredir beklenen Xbox Mini Fridge isimli buzdolabının ön siparişe sunulacağı tarihi ve fiyatı açıklandı.

19 Ekim’de ön siparişe açılacak

Şirket tarafından yapılan duyuruya göre Xbox Mini Fridge, 19 Ekim‘de ön satışa çıkacak. Aralık 2021’de ABD, İngiltere, Kanada ve Avrupa’da birden fazla perakendeciye ulaşacak ürünün satış fiyatı ise 99,99 Dolar olarak belirlenmiş. Dikkat çeken tasarımı ile çok satılacak ürünün ülkemizde satılma ihtimali düşük görünüyor.

xbox-mini-buzdolabinin-on-siparis-tarihi-belli-oldu-1

Xbox Mini Fridge, kapı içinde atıştırmalıkları koymak için tasarlanmış iki rafa sahip. Ayrıca 12 adet içecek kutusunu sığacak kapasitesi bulunmakta. Buzdolabı, cihazları şarj etmek için ön tarafında bir USB bağlantı noktası ve hareket halinde çalışmasını sağlamak için bir DC güç adaptörü ile birlikte gelmektedir.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

A101 18 Kasım aktüel kataloğu Schafer Çaykeyfi Çay Makinesi

A101 mağazalarının her hafta yenilenen aktüel kataloğundan ürünler incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta özelliklerini detaylandıracağımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir