1 Haziran Pazartesi 2020

Xiaomi’den 144 Megapiksel kameralık telefon hamlesi


Xiaomi Mi 10S Pro

Xiaomi Mi 10S Pro kamerası hakkında ortaya çıkan detaylara göre 144 Megapiksellik bir telefon karşımıza çıkabilir.

Xiaomi bir süredir gündeme telefonları dışında ürettiği teknolojik ürünlerle geliyor olsa da 144 Megapiksellik yeni gelecek olan telefonu oldukça heyecanlandırıyor.

Telefon alırken kamera özelliklerine dikkat edenler için oldukça önemli olan alınacak telefonun kaç megapiksel olduğu, telefon seçimlerini de etkiliyor. Twitter’da Sudhanshu Ambhore‘ın paylaştığı bir sızıntı ile gündeme gelen Xiaomi Mi 10S Pro‘nun kaç megapiksel olacağı ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 10S Pro’nun dikkat çeken kamera detayı

Yeni telefon kamera özelliklerinden önce söz konusu sızıntı ile karşımıza çıkan özelliklere göre, yeni duyurulan Xiaomi Mi 10 serisinin yükseltilmiş versiyonu olacak olan Mi 10S Pro, kullanıcıların gönlünü fethedecek gibi duruyor. Xiaomi’nin Mi CC9 Pro’su ve Mi Note 10 ile birlikte yüksek performanslı ve megapikselli telefonların gündeme geldiğini görüyoruz.

Daha önceki sızıntılara göre Xiaomi’nin 150 Megapiksel üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Bunu takip eden sızıntılara göreyse yeni gelecek olan telefon 144 Megapiksellik kamerasıyla diğer telefonlara göre fark atacak deniliyor.

Xiaomi’den büyüteç görünümünde teknolojik duş başlığı

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung hava temizleyicisi

Samsung’dan pratik hava temizleyicisi satışa sunuldu!

Samsung ev teknolojilerine yatırım yapmaya ve ürünler piyasaya çıkartmaya devam ediyor. Şu aralar birçok kişi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir