24 Ekim Pazar 2021

Xiaomi adından söz ettirecek yeni Powerbank modelini tanıttı


Akıllı telefonlarının yanı sıra birçok teknolojik ürünleriyle kullanıcılarının karşısına çıkan Xiaomi, kapasitesi ve hızlı şarj özelliğiyle dikkat çeken yeni Powerbank modelini duyurdu.

Xiaomi Mi Powerbank Hyper Sonic özellikleri

Gün içinde sık sık kullandığınız telefonların şarjı bittiğinde başvurduğumuz en önemli aksesuar powerbank’ler. Xiaomi‘nin yeni powerbank modeli 20.000 mAh kapasitesi ile yalnızca telefonunuzu değil bilgisayar gibi diğer teknolojik cihazlarınızı da hızlı bir şekilde şarj etmenize olanak tanıyor.

xiaomi-adindan-soz-ettirecek-yeni-powerbank-modelini-tanitti-1

Xiaomi olağanüstü tasarımda bir bileklik üzerinde çalışıyor: Xiaomi Mi Band X 

İki USB-A ve bir USB-C bağlantı noktası içeren üçlü çıkış bağlantı noktalarına sahip cihazın ayrıca düşük akımlı cihaz şarj desteği bulunuyor. Yaklaşık 3 saat 50 dakikada şarj olan Hyper Sonic, 50W hızlı şarj yeteneğine sahip. Şirket yeni powerbank modelinin Lenovo L480 dizüstü bilgisayarını 2 saat 27 dakikada, Mi 11X Pro’nun ise 1 saat 5 dakikada tam olarak şarj olabileceğini söylüyor. Son olarak ülkemizde sarılması muhtemel görünen Xiaomi Mi Powerbank Hyper Sonic’in fiyatı 35 dolar olarak belirlenmiş.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram

Bekleyenlere müjde: Instagram’da artık bilgisayardan fotoğraf paylaşmak mümkün!

Sosyal medya uygulamaları çoğunlukla mobil tarafta kullanılıyor. Fakat kullanıcıların bir kısmı, özellikle de içerik üreticiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir