23 Eylül Pazartesi 2019

Yemek hazır diyen termometre


Akıllı cihazların hayatımıza adapte olduğu 2019 yılında artık hayatın her noktasında bu nimetlere değmek, onlardan faydalanmak istiyoruz. Mutfak eşyalarında annelere, ünlü şef ve aşçılara işini kolaylaştıracak tasarımlar da bizimle birlikte geliyor.

Özellikle etlerde işe yarıyor

Termometre cihazınız ile yemeğiniz arasında iletişim kuruyor, örneğin etiniz piştiğinde cihazınıza bildirim gönderiyor ve “Yemek hazır” diyor.

Bir bluetooth sistem ile çalışan akıllı gıda termometresi, bu sayede etinizi yakmadan en lezzetli hali ile masanıza gelmesine olanak sağlıyor günümüzde etlerin nasıl pişirileceği orta çok az gibi konular konuşuladursun ECPIN ile bu konulara siz çoktan dur demiş olabiliyorsunuz.

Google’dan akıllı mutfak ile ilgili işbirliği!

Ayrıca etinizin lezzetle pişmesini sağlarken yandı mı çiğ mi kaldı derdine de son vermiş oluyorsunuz.
ECTherm uygulamasını akıllı cihazınıza indirerek yemeklerinizi gönül rahatlığı ile pişirebiliyorsunuz.

 

Az pişmiş veya fazla pişmiş felaketlerden kaçınmak ve her seferinde mükemmel sonucu elde etmek için ev şeflerine etin içinde gerçek zamanlı durum sağlayan kablosuz bir gıda termometresi olma görevini başarıyla sağlıyor.

ECPIN’i istediğiniz yemek türlerinde birden fazla çubuk alarak kullanabilirsiniz, sadece yemeklerin türüne göre çubukların boyutlarını ayarlamanız yeterli olacaktır. Ürünün kendi sitesinde satışta olduğunu da iletmiş olalım.

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2 tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

19 Eylül’de Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleştirilen Huawei etkinliği ile beraber Huawei Watch GT 2 özellikleri ve …

Bir Cevap Yazın