1 Haziran Pazartesi 2020

Yeni akıllı saat deneyimi sunmayı vadeden: Suunto 7


şık akıllı saat

Akıllı saat tercihleri her geçen gün çeşitleniyor. Bu kapsamda neredeyse uygun fiyatlı ya da yüksek fiyatlı birçok seçenek de bu kapsamda karşımıza çıkıyor. Türkiye’de de satışı olan Suunto markasının akıllı saatlerine yeni katılan üyesi Suunto 7 hem çok şık bir saat hem de spor aktivitelerini izleyen bir yardımcı.

şık akıllı saat

Spor aktivitelerini izleyen şık akıllı saat

Tasarım olarak Samsung Galaxy Watch Active benzeri bir görüntüde olan Suunto 7, biraz daha büyük bir gövde ve şık ekran çizgisiyle geliyor. Uygun fiyatlı olarak konumlandırılmayan Suunto 7, Ocak ayında CES’te açıklanmıştı. Oldukça güçlü bir gövdeye ve ekrana sahip saatin, Wear OS işletim sistemiyle geldiğini aktaralım.

Minimum düzeyde pil harcadığı söylenen bu akıllı saatin, 70’den fazla farklı spor aktivitesini izlediğini aktaralım. Şık kayış tasarımlarını tercih ederek saatinizin klasik saat gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.  Ekran kullanılmadığında karanlık halde duruyor. 499 dolarlık bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkan akıllı saat diğer alternatiflerinin yanında farklı görüntüsüyle dikkat çekiyor.

Spor odaklı akıllı saat : Huawei Watch GT 2e

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Powerbeats Pro

Apple Powerbeats Pro kulaklıklara yeni renkler ekleniyor

Bildiğiniz gibi bir süredir Apple ve Beats arasında anlaşma bulunuyor. Apple imzalı olan kulaklık modeli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir