17 Nisan Cumartesi 2021

Apple çocuklar için yeni bir adım attı


Apple Podcast önerileri yayınladı

Apple çocuk ve aile kategorisi için yeni bir ortaklığa imza attı. Ailelerin çocukları ile birlikte keyifle dinleyeceği podcastleri bulmalarına yardımcı olmak için Common Sense Media ile ortaklık kurdu.

Apple Podcast’ler düzenli olarak güncellenecek

apple

Teknoloji şirketi Apple çocukların dinleyebileceği koleksiyonlar sunmak için yeni bir ortaklığa imza attı. Dört koleksiyondan oluşan program bugün itibari ile kullanıcılara sunulmaya başladı. Diğer müzik platformları çocuklara yönelik podcastleri ayrı bir kategoride bulunduruyor. Fakat Apple tarafında böyle bir imkanı kullanıcılarına sunmuyor. Yeni ortaklık ile Common Sense Media Picks başlığı altında ana karuselde görünüyor. Common Sense; çeşitli yaş seviyeleri için ne kadar uygun olduklarına odaklanan film, TV, kitap, uygulama, oyun ve tabii ki podcast incelemeleri sunuyor.

Google’da ırkçılıktan rahatsız olana “Akıl sağlığı izni” çözümü!

Özellikle pandemi döneminde sıklıkla kullandığımız platformlar arasında yer alan Apple TV; aile ile izlenebilecek çeşitli içerik seçenekleri ile eğlence seçeneği sağlamayı yardımcı oluyor.

 

YAZAR: Ayşenur SANDIKÇI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ebeveynlere yönelik uygulamalar

Uygulamalar bizlere çoğu konuda yardımcı olabiliyor. Bu yazımızda ebeveynlere yardımcı olabilecek uygulamalardan bahsedeceğiz. İşte ebeveynlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir