9 Aralık Perşembe 2021

Cardi B Hızlı ve Öfkeli filminde!


Ünlü rap şarkıcı Cardi B, Hızlı ve Öfkeli 9‘un oyuncu kadrosuna katılıyor. Eski filmi Hustlers’ın ardından yeni filmde hangi rol ile beyaz perdeye çıkacağı merak konusu. Bizce Cardi B oyunculuk işinden oldukça hoşlanmış gibi duruyor.
Aşağıda Vin Diesel’in Cardi B ile olan Hızlı ve Öfkeli 9 ‘un setinden çektiği gönderisine bakabilirsiniz. Bu arada Vin Diesel‘in de Instagram’da tam olarak 58,1 milyon takipçisi olduğunu belirtelim, Cardi B’nin Instagram takipçi sayısı içinse 98,5 milyon.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Last day in the UK! Pa mi Gente… #Fast92020 #Fatherhood

Vin Diesel (@vindiesel)’in paylaştığı bir gönderi ()

Moda alarmı: Hareket eden teknolojik giysiler moda olabilir mi?

Cardi B’nin yer aldığı yapımlardan bazıları

Genç hayatına oldukça fazla işler sığdıran Cardi B aynı zamanda Netflix’de yer alan bir ses yarışması “Rhythm and Flow”‘da jüri üyeliği yapıyor. İlk filmi Hustlers 2019 yapımı bir Amerikan suç dramasıdır. Bu filmde de oldukça ünlü isimlerle rol alan Cardi B Jennifer Lopez, Will Ferrel gibi isimlerle çalıştı.

Samsung bu alanı sevdi: Yeni katlanabilir akıllı telefon geliyor!

Hızlı ve Öfkeli 9 kadrosunda Cardi B’yi görmekten mutlu olur musunuz?

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram’da engel nasıl kaldırılır?

Sosyal medya platformlarından Instagram’da bir kullanıcıdan mesaj almak istemiyor, gönderilerinizi ondan gizlemek istiyorsanız o kullanıcıyı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir