17 Nisan Cumartesi 2021

Evimde kullandığım teknolojiler! Bölüm 2: Banyo


Pembe TV olarak hayatınızı kolaylaştıracak teknolojileri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Şimdi ise yeni bir serimizin yeni bölümü ile karşınızdayız. Bu seride evimde kullandığım teknolojileri bölüm bölüm sizlere anlatıyorum. İkinci bölümümüzde banyodaki teknolojilere yakından bakıyoruz.

Bölüm 2: Banyoda kullandığım teknolojiler

Evimizin her bir köşesi artık teknoloji dolu. Biz de yeni serimizde evimizde kullandığımız teknolojileri ve onların sevdiğimiz/sevmediğimiz özelliklerini sizlere anlatıyoruz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Isıyı eşit bir şekilde dağıtan Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, banyodaki teknolojilerimin başında yer alıyor. Saçları daha parlak ve bakımlı gösteren makineyi daha önce incelemiştik. O videoya buradan ulaşabilirsiniz. Banyodaki bir diğer olmazsa olmaz ise Dyson Airwrap saç şekillendirici. Bu model saçı fazla ısıya maruz bırakmadan hava kullanarak şekillendiriyor. Makine, yoğun ısı hasarına çözüm bulabilmek için Coanda etkisi adı verilen bir aerodinamik olguyu kullanarak havayı ısı ile birleştiriyor. Böylece saçlar yüksek ısı zararından korunuyor. Deneyimlediğimiz videoyu ise buradan izleyebilirsiniz.

Evde bakımdaki bir diğer önemli yardımcımız ise Foreo LUNA 3. Bu ürünü de daha önce kutusundan çıkarmıştık. O videoya da buradan ulaşabilirsiniz.

Paragrafın sonuna  da “FOREO ürünlerine Sephora mağazalarından ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Oral-B diş fırçası da banyodaki teknolojiler arasında. Oral-B Genius 9000 Bluetooth’lu diş fırçası Oral-B mobil uygulamasıyla kolayca çalışıyor. Sizden istenen adımları teker teker uygulayıp uygulamayı rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Fırçanın inceleme videosuna ise buradan ulaşabilirsiniz.

Banyoların olmazsa olmazları arasında tartılar yer alıyor. Picooc akıllı tartı da bizim banyomuzun vazgeçilmezi. Akıllı telefon entegrasyonu bulunan tartı, önemli bir motivasyon kaynağı.

 

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pfizer-BioNTech aşısının çocuklar üzerindeki etkisi açıklandı

Pfizer-BioNTech’in Covid-19’a karşı geliştirdiği aşının 12-15 yaş aralığında çocuklarda yüzde 100 etkili olduğu açıklandı. İşte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir