20 Ocak Perşembe 2022

Her evde olması gereken 7 küçük ev aleti


Küçük ama işlevi büyük olan küçük ev aletleri, evdeki işlerimizde pratiklik sağlıyor ve hayatımızı kolaylaştırıyor. Bu içeriğimizde sizler için her evde olması gereken 7 küçük ev aletini listeledik.

Su ısıtıcı (Kettle)

Mutfakta önemli bir yardımcı olan kettle, her evde olması gereken önemli küçük ev aletlerinden biridir. İnsanların günlük yaşamının çok önemli bir parçası haline gelen su ısıtıcısı modelleri birçok farklı ihtiyaca hitap ediyor.

Kıyma makinesi

Özellikle pandemi döneminde kullanım sıklığı artan kıyma makinesi  ile evinizde eti kıyma haline getirebilirsiniz. Bu küçük ev aleti içerdiği özel aparatları sayesinde evde; sucuk, sosis ve içli köfte yapabilme özelliklerine de sahiptir.

Blender

Her türlü yemekleriniz ve tatlılarınız için kullanabileceğiz blender, yemek ve tatlılarınızı daha çeşitli hale getirebilmeniz mümkün hale geliyor. Bu da onu evde olması gereken küçük aletlerinden biri yapıyor.

El süpürgesi

Her evde olması gereken bir diğer alet ise, el süpürgesi. Bu süpürgeler hafif ve taşınabilir olup, tek tuşla toz ve kirleri giderebiliyorlar. Özellikle evde daha fazla vakit geçirdiğimiz şu günlerde insanların elinin altında bulunması gerekiyor.

Kahve makinesi

Özellikle kahve sevenlerin evinde bulunması gereken kahve makinesi, sizlere ideal kıvamda kahve hazırlamanızda yardımcı oluyor. Piyasada birçok marka ve çeşidi bulunan bu makineleri satın almak istiyor ve hangisini alacağınıza karar veremiyorsanız, daha önce hazırladığımız “2021’in en iyi 5 kahve makinesi” içeriğimize göz atabilirsiniz.

2021’in en iyi 5 kahve makinesi

Tost makinesi

Ütü

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Don’t Look Up sevenlerin izleyebileceği filmler

2021 yılını iddialı bir filmle kapatan Netflix, dünyaca ünlü yıldızları bir araya getirdiği Don’t Look Up filmini 24 Aralık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir