20 Ocak Perşembe 2022

Karıştırma işini üstlenen Solista tencere


SOLISTA akıllı tencere ile mutfakta gelinen son noktayı size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yemek yemek, hayatta kalmamızın vazgeçilmez bir unsurudur, ancak zaman zaman bu biraz rahatsız edici olabilir. Yani, evde pişirilmiş yemeklerin tazeliğinin tadını çıkarırken, mutfakta geçirmemiz gereken süreyi en aza indirmek çok mantıklı bir fikir.  Bunu bir çok insanın olumlu ve güzel bulacağını tahmin ediyorum.

SOLISTA akıllı tencere tam da bu görev için geliştirildi yemeğin tüm malzemelerini hazır edip SOLISTA tencerenin içine yerleştirdikten sonra kendi kendine karıştırmasını ve yakmadan size servise hazır hale getirmesini isteyebilirsiniz.

Küresel iklim sorununa IKEA hamlesi geliyor

SOLISTA akıllı tencere nasıl kontrol ediliyor?

Yalnızca bir akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilmek üzere tasarlanan tencere, ev içinizde köşe bentlerde daima koyup kullanabileceğiniz yerinden kaldırmadan uzun zaman muhafaza edebileceğiniz şık bir tasarıma da sahip yani diğer bir deyişler hem bir tencere hem de şık bir tasarım ürünü.

Samsung yarışması için tasarlanan mobil aksesuarlar!

Tasarımcı: Sophia Lyp

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

A101 20 Ocak aktüel kataloğu Schafer Tostkeyfi Tost Makinesi

A101 aktüel kataloğunda bu hafta yine birbirinden farklı ürünler yer alıyor. Bizler de bu ürünlerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir