21 Mayıs Salı 2019

Fitness izleme yüzüğü:Motiv Ring!


Fitnes izleme yüzüğü Motiv Ring, adımlarımızı ve kalp atış hızımızı izlememize olanak sağlayan akıllı mükemmel bir yüzük! Akıllı saat ya da bileklik yerine bir halka ile hayata uyum sağlamamıza olanak sağlıyor. Üstelik, iPhone’ların yanı sıra Android telefonlarla da uyumlu!

Parmak da çok şık bir görünüme sahip ve  taktığınız diğer takıların yanına sığacak kadar sade. Halihazırda, bir veya daha fazla yüzük takıyorsanız, diğer kişiler parmağınıza takılan bir fitness izleyicinizin olduğunu bile fark etmeyebilir.

Yaratıcı yüzük, bir parça titanyumdan hazırlanmış. Renk seçenekleri arasında, gül rengi altın ya da arduvaz grisi yer alıyor. Motiv Ring, USB ile şarj oluyor. Ayrıca; akıllı yüzük, az ya da çok şarj edilmiş bir pil şarjı ile yaklaşık üç günlük kullanım vaat ediyor. Motiv Ring ile yoğun aktiviteler ve hiç problem yaşamadan düzenli duşlara kadar rahat bir kullanıma sahip!

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Huawei ile ilişkilerini durdurdu

Teknoloji dünyası son zamanlarda Amerika Birleşik Devletleri’nin Çinli telefon şirketlerine karşı aldığı kararla çalkalanıyor. ABD’ …

Bir Cevap Yazın