23 Eylül Çarşamba 2020

Fitness izleme yüzüğü:Motiv Ring!


Fitnes izleme yüzüğü Motiv Ring, adımlarımızı ve kalp atış hızımızı izlememize olanak sağlayan akıllı mükemmel bir yüzük! Akıllı saat ya da bileklik yerine bir halka ile hayata uyum sağlamamıza olanak sağlıyor. Üstelik, iPhone’ların yanı sıra Android telefonlarla da uyumlu!

Parmak da çok şık bir görünüme sahip ve  taktığınız diğer takıların yanına sığacak kadar sade. Halihazırda, bir veya daha fazla yüzük takıyorsanız, diğer kişiler parmağınıza takılan bir fitness izleyicinizin olduğunu bile fark etmeyebilir.

Yaratıcı yüzük, bir parça titanyumdan hazırlanmış. Renk seçenekleri arasında, gül rengi altın ya da arduvaz grisi yer alıyor. Motiv Ring, USB ile şarj oluyor. Ayrıca; akıllı yüzük, az ya da çok şarj edilmiş bir pil şarjı ile yaklaşık üç günlük kullanım vaat ediyor. Motiv Ring ile yoğun aktiviteler ve hiç problem yaşamadan düzenli duşlara kadar rahat bir kullanıma sahip!

 

YAZAR: Serap Uygur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hepsiburada

Hepsiburada’dan 100 TL’den ucuza alabileceğiniz 10 ürün

Pandemi ile birlikte dünya genelindeki ekonomik dalgalanma, dolar kurundaki yükseliş derken günümüzün en önemli konularından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir