24 Eylül Perşembe 2020

Netflix Türkiye’nin ilk orijinal dizisi Hakan: Muhafız 3. ve. 4 sezon çekimlerine başladı


Hakan: Muhafız‘ın yeni sezonlarında başlıca rolleri Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu paylaşmaya devam edecek. Kadroya eklenen yeni isimler arasında ise Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı ve Hasan Üner var.

hakan muhafız ile ilgili görsel sonucu

Yeni sezonda bizleri neler bekliyor?

Dizinin yeni sezonunda, Hakan, Muhafız kanı taşıyan ağabeyinin yıkıma uğrattığı İstanbul’u kurtarmaya çalışacak. İstanbul, Ölümsüzler’in saldırısı yüzünden yayılan bir virüsle mücadele ederken Faysal ve Rüya planlarını gerçekleştirmeye adım adım yaklaşacak. Hakan ise panzehir için Nisan’a ulaşmaya çalışacak ve bu esnada tanıştığı Burak’la birlikte şehri kurtarmak için maceraya atılır.

Atilla Ünsal ve Aşkım Özbek’in, “Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi” adlı romandan esinle yazdığı bir hikayeye dayanan dizinin senaryosunu İpek Gökdel kaleme alıyor. Hakan: Muhafız’ın 3. sezonunun 2020 içerisinde prömiyer yapması bekleniyor.

Siber saldırılara karşı alınabilecek önlemler

Dizinin konusu

Güçlü oyuncu kadrosu ve geniş bütçesiyle dikkat çeken Hakan: Muhafız, Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Netflix global platformunda The Protector olarak yayımlanan dizi, fragmanının izleyenlerle paylaşıldığı ilk günden itibaren büyük bir yankı uyandırmayı başardı ve özellikle fantastik dizi sevenlerin büyük beğenisini topladı.

hakan muhafızın kadrosu ile ilgili görsel sonucu
Herkes gibi yaşayan genç bir adam olan Hakan, İstanbul’da sıradan bir yaşam sürer. Fakat kendisinin şimdiye kadar hiç farkında olmadığı bazı özellikleri vardır ve bir anda kendi üzerine yüklenen sorumluluklarla tanışır. Hakan hiç beklemediği bir anda 15 milyonluk İstanbul’da yaşayan tüm insanlardan daha farklı bir konuma gelir. Yüzlerce yıldır yaşamını sürdüren ölümsüzlerin tehdidi altında olan şehir, her ne kadar kendisini hazır hissetmese de Hakan tarafından kurtarılmak zorundadır. İstanbul’un yeni muhafızı olma görevini üstlenen Hakan, omuzlarına yüklenen bu görevi başarılı bir şekilde yerine getirebilecek mi? Hakan ile ölümsüzlerin mücadelesinde kazanan kim olacak? Netflix’in sevilen dizisi Hakan: Muhafız konusu itibarıyla bu iki tarafın mücadelesini seyirciye aktarıyor.

iOS 14 çıkış tarihi ve beklenen özellikler

YAZAR: Didem Ergin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

#KpopTwitter, kpop, twitter, bts, blackpink

Dünya 6.1 milyar tweet ile Kpop’u konuştu!

Açılımı Korean Pop olan, K-Pop son günlerde ön plana çıkmaya devam ediyor. Dünya genelinde hatrı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir